Наркотичні «цукерочки» знайшли поліцейські в Олешках

Наркотичні «цукерочки» знайшли поліцейські в Олешках

Поліцейські в Олешах на Херсонщині почули про містянина, котрий щедро пропонує всім охочим друзям та знайомим покурити марихуану.

І завітали до нього з обшуком, у ході якого виявили в приватному будинку та літній кухні кілька величеньких коробок, які зазвичай використовуються на фабриках під печиво та цукерки.

Тільки замість солодощів коробки були вщерть забиті подрібненими й висушеними коноплями – каннабісом. І було його близько двох кілограмів, що за цінами чорного ринку відповідає сумі у вісімдесят тисяч гривень.

Правоохоронцям 52-річний власник «багатства» пояснив, що виростив коноплі на присадибній ділянці. Але торгувати ними нібито не збирався, оскільки зберігав для власного вживання.

От тільки занадто вже багато було у коробках тої «дурі» — і за рік самотужки не скурити. Цікаво, що раніше судимий за крадіжки наркоплантатор мешкав у будинку не один, а з матір'ю та рідним братом. Сховище марихуани вони не могли не бачити: адже городянин і не думав її кудись ховати. Либонь, життя «на узбіччі» наркотрафіку стало для них цілком звичним.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
Новий день