На Херсонщині селянина розстріляли у власному будинку

На Херсонщині селянина розстріляли у власному будинку
Ще не вгамувалися в Олешківському районі пристрасті після підриву на гранатній розтяжці фермера у селі Кринки, а вже маємо новий замах на убивство людини.

6 грудня близько першої години ночі у сусідньому з Кринками селі Козачі Лагері невідомий «терорист» розстріляв 58-річного місцевого жителя. Той тільки-но вийшов на веранду, і нападник через двері висадив у чоловіка обойму з травматичного (попередньо) пістолета. Кулі поцілили його у голову, груди та праву руку, тож без шпиталізації до районної лікарні не обійшлося.

У Козачих Лагерях люди гадки не мають, чим їхній сусіда завинив. Процвітаючим бізнесменом його назвати не можна: селянська родина виживала за рахунок невеличкої теплиці і домашнього господарства. Якихось майнових конфліктів у селянина не було, погрози на його адресу начебто не надходили. Нині поліція розшукує стрільця, але добре роздивитися його поранений не встиг – адже стояла глупа ніч.

Голос України

 

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів