Патрульні на Херсонщині врятували чоловіка

Патрульні на Херсонщині врятували чоловіка
У селищі Нижні Сірогози інспектор сектору патрульної поліції, капітан Сергій Селезньов та капрал Сергій Шелофаст перевіряли, як справи у місцевого жителя,якого нещодавно звільнили з виправної колонії.

Та щойно вони наблизилися до його будинку, як побачили, що той весь потопає в густому диму. Офіцер і капрал кинулися туди, просто в осередок загоряння. І побачили, що на кухонній плиті палає каструля з залишками якоїсь їжі, а поруч на дивані міцно спить 41-річний чоловік – їх «підопічний». Правоохоронці буквально в останню мить встигли витягти його на двір, інакше біди було б не минути: господар хати міг загинути, отруївшись чадним газом.

З'ясувалося, що напередодні він із приятелем влаштував пиятику, а закуску до спиртного відклав на потім. Та коли поставив страву на вогонь, хміль його остаточно зморив. І чоловік ліг на диван трохи подрімати, не згадавши про посуд на плиті. Той день міг бути останнім у його житті, якби не поліцейські, чия уважність і відвага дозволила це життя зберегти.

Втім, якби шукач пригод на свою голову бодай після відбуття покарання перестав заглядати в чарчину, то й смертельного ризику міг уникнути.

Голос України

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів