Лотерейна халепа на Херсонщині

Лотерейна халепа на Херсонщині
Кажуть, що найчастіше в азартні ігри виграють тільки їх організатори. Однак це вочевидь не справдилося у випадку із власниками лотерейного салону у селищі Нововоронцовка на Херсонщині.

Замість джекпотів у них – суцільні програші. Насамперед, місцева поліція вилучила тут комп'ютер та реєстратор на підставі того, що дія ліцензії у підприємства закінчилася. Та поки тривала призначена правоохоронцями експертиза, роботу салон продовжував, ніби нічого й не сталося. Але знову потрапив у халепу. Перевіряючи виручку після нічного чергування, 31-річна працівниця салону виявила недостачу у сумі близько двадцяти тисяч гривень!

З огляду на те, що гроші зберігалися у сейфі, і жодних слідів його зламу не було, спершу ніхто не міг пояснити, куди поділася така сума готівки. До з'ясування обставин залучили ту ж-таки поліцію. І сищики справді розкрили нехитру таємницю.

Як з'ясувалося, серед ночі продавець «лотерейок» вийшла на двір викурити цигарку, необережно кинувши без нагляду сейф із ключем у замку. Відвідувач, котрий знаходився у залі, це помітив – тишком-нишком прослизнув до металевого ящика, і вигріб звідти стільки купюр, скільки в руках вмістилося. Потім набив ними кишені, поспіхом сів у машину, і поїхав звідти. Так би злочин і залишився не розкритим, одначе саме поспіх крадія й підвів.

Він так намагався чимшвидше забратися із здобиччю, що забув у салоні деяку одіж і старенький мобільний телефон. За ним злочинця й «вирахували». Однак той не став чекати, доки оперативники прийдуть до його домівки із постановою про затримання, а накивав п'ятами – грошей для того, аби покинути межі області чи навіть держави у чоловіка було достатньо. Тому розшук метикуватого зловмисника триває.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
Новий день

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів