Водії ризикують пасажирами на Херсонщині

Чи то зранку «причастився», чи то з ночі хміль не вивітрився, але о восьмій ранку мешканець Білозерського району Херсонщини поїхав на роботу п'яним.

Ще й жінку на пасажирське сидіння свого скутера примостив. Фінал подорожі був цілком передбачуваним. На автотрасі між селами Федорівка та Ульянівка 34-річний водій не втримав керма, і двоколіска впала разом із людьми.

Із закритими черепно-мозковими травмами, яка у 43-річної жінки обтяжена ще й сильним забоєм грудної клітини, обидва потрапили до обласної клінічної лікарні.

Причому випадків, коли пасажири, незалежно від віку, отримують травми через необережність водія, у нас хоч греблю гати. Так, на виїзді з Херсона мати посадила трирічну доньку на коліна у салоні легківки, замість спеціального безпечного крісла. Між тим водій транспортного засобу невдало зманеврував, і врізався у причеп іншої машини.

Швидкість зіткнення була невеликою, всі залишилися живі. Але дитина на руках у матері не втрималася, й вдарилася головою в спинку переднього крісла, отримавши ушкодження обличчя й неабияк перелякавшись. Її довелося везти до травмопункту для надання фахової допомоги.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий День"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон