Енергетики ліквідували наслідки негоди на Херсонщині

Минулими вихідними негода, яка пронеслась Херсонщиною, завдала чималого клопоту енергетикам. Найбільше від стихії постраждали населені пункти Генічеського району.

Потужний буревій повалив електроопори, внаслідок сильних поривів вітру були обірвані високовольтні лінії електропередач, а також падіння дерев на електроопори призвели до спрацювання автоматичних системи захисту ліній електропередач, вимкнення трансформаторних підстанцій та знеструмлення населених пунктів.

Загалом в Генічеському районі стихія залишила без електропостачання майже 21 тисячу споживачів. А саме: масові відключення відбулися в населених пунктах в мережах 150 кВ, внаслідок якого було відключено 813 споживачів.

Аварійні відключення в мережах 35 кВт знеструмило 7 307 споживачів, в мережах 10 кВ сталося 27 аварійних відключень, що залишило 11 519 споживачів без електроенергії. Негода спричинила аварії в мережах 0,4 кВт та знеструмила майже 1200 споживачів.

На місцях аварій цілодобово працювали оперативні бригади, щоб в короткий термін відновити електропостачання мешканців населених пунктів.

Завдяки злагодженим та оперативним діям енергетиків, яким довелося працювати в складних умовах сильного вітру та дощу, було повністю відновлено електропостачання населених пунктів та об'єктів життєзабезпечення, які постраждали від негоди.

Ліквідація наслідків несприятливих погодних умов знаходилася під особистим контролем голови правління АТ «Херсонобленерго» І.М. Сафронова.

Прес-служба "Херсонобленерго"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів