Парк Слави Нової Каховки знову постраждав від вандалів

Парк Слави Нової Каховки знову постраждав від вандалів
Здерте "з м'ясом" з пам'ятника загиблим у роки Другої світової війни бронзове зображення радянського ордену Слави днями помітили перехожі в новокаховському парку Слави.

Під час демонтажу масивного декоративного елементу обеліску невідомимі пошкодили й гранитні плити обрамлення його постаменту.

Попри миттєву реакцію патрульних комунального підприємства "Муніципальна охорона" і співробітників Новокаховського відділу поліції знайти злодіїв по гарячих слідах поки не вдалось.

Також днями невідомі зруйнували дерев'яний будинок на дитячому майданчику "У Слоненя" на території центрального парку ім. С. Фалдзинського.

Що ж стосується парку Слави, то він далеко не вперше страждає від вандалів. Торік хуліганами тут були розбиті всі лампи освітлення та збиті вісім вилитих з металу зірок з лавровими гілками з символічних надгробків.

На засіданнях виконавчого комітету міськради пропонувалося встановити в парку систему відеоспостереження. Проте далі розмов справа поки не зрушила з місця.

Олександр ПІТОЄВ
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів