У Херсоні пограбували сонячних дітей

У Херсоні пограбували сонячних дітей
Нічого святого. Різдвяними вихідними у Херсоні обікрали інклюзивний простір «Сонячний світ».

До одного з трьох кабінетів у будівлі поліклініки на проспекті Будівельників 20, виділених під заняття для сонячних дітей, невідомі вдерлися, виламавши пластикове вікно.

Поживилися злодії проектором, музичною колонкою з блютузом та пилососом. Збитки оцінюються більш ніж у 10 тисяч гривень.

Як розповіла голова громадської організації «Сонячні діти Херсонщини» Ірина Ханікова, вкрали найновіше, що було в кабінеті, все це купувалося за кошти благодійників, адже організація не прибуткова.

Це оснащення вкрай необхідне інклюзивному простору, де регулярно займаються 30 дітей з особливими потребами. «Сонячний світ», що розкриває можливості такої малечі, існує вже понад три роки. Те, що хтось міг зазіхнути на речі для дітей, просто в голові не вкладається ані в батьків, ані в очільниці громадської організації.

— Навіть не знаю, чиїх це рук може бути справа. Я далека від думки, що це були наркомани. І справа не лише у матеріальних збитках, бридко, що перевернули усе догори дригом, — розповіла Ірина Ханікова.

За фактом крадіжки голова організації звернулася до поліції. Опергрупа виїхала на місце й задокументувала факт злочину, триває слідство. Батьки сонячних дітей сподіваються, що крадіжку розкриють. Хоча завдання це не з простих — вкрали новеньку техніку, без будь-яких ушкоджень чи наліпок.

У самому інклюзивному просторі одразу замінили пошкоджений склопакет, а також, про всяк випадок, замки від усіх кабінетів «Сонячного світу».

Марина САВЧЕНКО
"Новий день"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів