Жахлива смерть на виробництві в Херсоні

Днями комісія Головного управління Держпраці у Херсонській області оприлюднила результати розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 11 липня нинішнього року в ПАТ «Херсонський комбінат хлібопродуктів».

З'ясовано, що транспортувальник хлібозаготівельного елеватора, отримавши завдання спуститися з третього поверху елеватора на другий, не обійшов конвеєр і не скористався перехідним містком через нього. Щоб скоротити шлях до ліфта, він спробував перескочити через конвеєр завширшки понад метр, по якому зі швидкістю 3 метри на секунду транспортувався зерновий продукт.

Спроба виявилася невдалою. Потерпілий потрапив ногами на конвеєр, втратив рівновагу і впав на транспортерну стрічку, яка потягнула його у бік розвантажувального візка. Чоловік потрапив у середовище, дуже насичене зерновим пилом та зерном, де дихати було неможливо. Це й спричинило смерть потерпілого.

Комісія встановила причини настання нещасного випадку: невиконання вимог інструкцій з охорони праці й особиста необережність працівника.

Анатолій ЯЇЦЬКИЙ
"Новий День"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів