Як прикордонники на Херсонщині браконьєрів ловили

На свята прикордонникам, зазвичай, службу необхідно нести пильніше, ніж у звичайний день. Адже в такі дні активізуються протиправні елементи,які сподіваються на те, що військовослужбовці відпочивають.

Ось і вчора, 8 березня - в Міжнародний жіночий день прикордонники Азово-Чорноморського регіонального управління припинили здійснення браконьєрства на Херсонщині.

На узбережжі Джарилгацької затоки поблизу села Приморське військовослужбовці відділу «Скадовськ» Херсонського загону виявили місцевого жителя, який здійснював незаконний вилов водних живих ресурсів за допомогою заборонених знарядь лову.

Під час затримання у браконьєра виявили браконьєрський ятер, близько 6000 креветки, 73 атерини та 410 рибин бичка. Сума збитків становить більше 21000 гривень.

Водні живі ресурси та заборонені знаряддя лову прикордонники передали представниками рибоохорони та повідомили відповідні відділи Національної поліції про виявлення ознак злочину передбаченого ч. І ст. 249 ККУ.

Іван ШЕВЦОВ
Помічник начальника прикордонного загону -
начальник прес-служби

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів