У Скадовську люди провалюються під лід

Попри всі нагадування та попередження щодо безпечного поводження на льоду, деякі мешканці Скадовська не завжди дотримуються правилповедінки на водоймищах у зимовий період і провалюються під лід.

Так у середу,1 лютого на пункт зв'язку Державної пожежно-рятувальної частини від жителя м. Скадовськ надійшло повідомлення про те, що людина в районі вулиці Шмідта на узбережжі Чорного моря провалилась під лід.

За вказаною адресою відразу виїхав черговий караул у складі одного відділення. Прибувши на місце події було встановлено, що за допомогою місцевих жителів чоловіка вже було витягнуто з води.

При з'ясуванні обставин події встановлено, що два чоловіка 1974 та 1968 р.н. прогулювалися по льоду та відійшовши від берега на значну відстань, не придавши значення що на значній відстані від берега товщина льоду може бути тонка, чоловік 1974 р.н. провалився під лід.

Його товариш почав рятувати та кликати про допомогу. Рятівники надали допомогу у безпечному поверненні чоловіка на сушу.

Скадовські рятувальники закликають громадян не ризикувати власним життям і дотримуватися не складних правил безпеки:

- у жодному разі не виходьте на тонкий лід;

- перш ніж ступити на нього, переконайтесь, що він міцний. але категорично забороняється робити це ударами ніг;

- місця, де лід неміцний, видно здалеку: ці ділянки темніші. Зазвичай тонким лід буває поблизу берегів, кущів, у гирлах стічних вод і місцях, де б'ють джерела, - міцність льоду тут послаблена течією;

- під час руху по замерзлій водоймі варто обходити небезпечні місця та ділянки, вкриті товстим шаром снігу;

- якщо ви опинились на кризі, що недостатньо міцна, припиніть рух і повертайтесь своїми слідами, не відриваючи ніг від поверхні льоду;

- під час сильних морозів треба слідкувати, щоб не було відмороження рук, ніг, вух. після переохолодження, негайно знайти тепле приміщення.

Скадовські рятувальники

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів