Закрили "конверт" у центрі Херсона

Співробітники Служби безпеки України спільно з Національною поліцією припинили у Херсоні діяльність конвертаційного центру з щомісячним обігом у 15 мільйонів гривень.

Правоохоронці встановили, що конвертцентр обслуговував низку підприємств-експортерів з Київської, Запорізької та Херсонської областей. Організатори забезпечували клієнтам переведення грошей у готівку та допомагали ухилятися від сплати податків.

Співробітники спецслужби затримали кур'єра "конверту" в центрі Херсона та вилучили у нього один мільйон сто п'ятдесят тисяч гривень. Під час обшуків в офісах конвертцентру оперативники СБ України виявили комп'ютерну техніку з системою клієнт-банк, печатки з реквізитами фіктивних фірм та "чорну бухгалтерію", які доводять проведення нелегальних оборудок. Заблоковано рахунки тридцяти комерційних структур, створених організаторами нелегального бізнесу.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 358 та ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії щодо притягнення до відповідальності організаторів конвертаційного центру.

Прес-центр СБ України

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів