Чотири дитячі яхти перекинулися на Дніпрі в розпал дитячої регати

Кілька юних життів заледве не обірвалися під час дитячої вітрильної регати, організованої яхт-клубом Херсона.

Коли невеличкі яхти типу "Кадет" вийшли на середину Дніпра, зненацька знявся сильний поривчастий вітер. Утримати легкі суденця на воді зуміли далеко не всі яхтсмени-початківці.

Чотири яхти перекинулися, а їхні 11-річні капітани (у тому числі одна дівчинка) змушені були діставатися лівого берега Дніпра уплав. На них були рятувальні жилети, але той же вітер відтискав плавців від суходолу, і вони повільно втрачали сили, ризикуючи ще й отримати переохолодження. Нічого не могли вдіяти й очевидці.

"Тренери спробували наблизитися до дітей на моторному човні "Крим", однак його теж відкидало хвилями. Тоді вони подали сигнал тривоги, і до учасників регати, котрі потрапили в біду, вийшов наш черговий катер із потужним двигуном. Він дістався до порослого комишем берегу, біля якого чекали допомоги діти, і таки прийняв їх на борт. Від шпиталізації яхтсмени відмовилися", - розповів начальник групи Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДС НС Херсонщини, старший лейтенант Ігор СОЛОВЙОВ.

Перекидання чотирьох яхт відбулося на очах численних глядачів, котрі скупчилися на набережній у міському парку Слави. Вони бачили, куди течія віднесла перекинуті яхти, і вказали на це місце. Тож суденця затонути не встигли - їх доправили на базу клубу для огляду та ремонту.

Голос України

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів