"Молдовський" коньяк розливали в українській Каховці

Спирту й фальсифікованого алкоголю на 4,7 мільйона гривень і обладнання та фурнітури ще на мільйон гривень вилучилиспівробітники поліції та Головного управління ДФС Херсонщини під час обшуку підпільного цеху у Каховці.

Розміщувався він у промзоні на околиці. Власники замаскували тіньове виробництво під звичайну покинуту споруду, але насправді робота в ній просто-таки кипіла. У цеху знайшли аж 22 тонни контрабандного спирту та понад 10 тонн горілки й псевдоконьяку з маркуванням відомих виробників Республіки Молдова.

У відділі комунікацій ГУ ДФС Херсонщини принагідно додають, що тіньова гуральня працювала більше року - її власники чудово конспірувалися. Самотужки свій "товар" вони по споживачах не розвозили, приймаючи замовлення через Інтернет.

Відправляли тетрапаки с фальсифікованим спиртним також не самі, а через приватні фірми, котрі надають послуги експрес-доставки. Та зрештою особи "цеховиків" встановили, і під час спільної операції Національної поліції та ДФС України задокументували ведення кримінального бізнесу.

Фіналом спільної операції Національної поліції та ДФС України стало отримання судової санкції на обшук підпільного підприємства та вилучення алкоголю сумнівного походження, який так і не дійшов до покупців.

Голос України

Фото прес-служби ГУ ДФС Херсонщини

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів