В Херсоні попереджено шахрайську схему

Сьогодні, 7 квітня правоохоронцями Херсонщини попереджено шахрайську схему, пов'язану з будівництвом житла та вимаганням грошей.

Співробітниками Управління захисту економіки Національної поліції в Херсонській області виявлено і задокументовано факт вимагання та отримання неправомірної вигоди директором приватного підприємства у розмірі 255 тисяч доларів США.

Гроші вимагали від засновника житлово-будівельного кооперативу за не створення перешкод у будівництві дев'ятиповерхового житлового будинку у м. Херсоні, в пайовій участі якого приймали мешканці м. Херсона, які могли залишитись без житла.

Для реалізації своїх погроз посадовець одноособово розірвав договір суборенди земельної ділянки під якої здійснювалось будівництво та передав її підпорядкованому собі підприємству.

Дії посадової особи, яка вимагала і отримала неправомірну вигоду, кваліфіковано за ч. 4 ст. 368-3 КК України (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми), за якою підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3-х до 7-ми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

За матеріалами Управління Національної поліції в Херсонській області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон