На Каховщині горять автомашини

Останнім часом в Каховському районі Херсонщини почастішали випадки вчинення кримінальних правопорушень, пов'язаних із пошкодженням майна, де предметом злочинного посягання є автотранспорт.

Так, протягом останніх місяців трапилося загорання двох автомобілів в Новій Каховці та одного автомобіля в м. Таврійськ. За висновками спеціалістів пожежотехніків, в усіх випадках ймовірно причиною пожежі є навмисний підпал.

Співробітниками Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області проводяться комплекс заходів, спрямованих на встановлення зловмисників та мотивів їхніх протиправних дій.

Разом з тим поліція інформує, що в усіх випадках предметом злочинного посягання стали автомобілі, які залишені у нічний час без нагляду на вулицях або біля під'їздів багатоповерхових будинків. Невжиття власниками автотранспорту елементарних заходів щодо збереження свого майна, сприяє вчиненню злочинів.

Катерина МАРТИНЕНКО,
інспектор Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів