«Тихе полювання» вже забрало два життя на Херсонщині

«Тихе полювання» вже забрало два життя на Херсонщині
Початок сезону «тихого полювання» на Херсонщині вже забрав два життя. У міській клінічній лікарні імені Лучанського обласного центру від отруєння помер 19-річний студент, котрий разом із власноруч назбираними їстівними грибами скуштував бліду поганку.

А до реанімації дитячої обласної клінічної лікарні потрапили 9-річні близнюки із тим самим діагнозом, причому дівчинку також врятувати не вдалося.

Винуватцями її загибелі стали батьки, котрі нагодували доньку та сину дикорослими грибами, хоча медики рекомендують взагалі їх не вживати дітлахам віком до чотирнадцяти років.

До того ж, осінь у степовому півдні через бездощів'я цьогоріч виявилася взагалі не дуже щедрою навіть на звичні у рукотворних лісах Таврії маслюки та зелениці.

Тому недосвідчені городяни визбирують під деревами все підряд, а в таких умовах дуже легко переплутати їстівний гриб із смертельно небезпечним. І не тільки самому в лікарні опинитися, а й членів родини туди відправити: за місяць цю долю розділили вже більше десяти мешканців регіону.

Голос України

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів