Міноборони планує замінити всіх резервістів - контрактниками вже до вересня

Міністерство оборони розробило пакет заходів, які дозволять у плановому порядку відправити по домівках всіх громадян, які були призвані до війська за частковою мобілізацією, та замінити їх військовослужбовцями контрактної служби вже до вересня поточного року.

Про це заявив виконуючий обов'язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль, повідомляє медіа-центр відомства.

- Низка заходів дозволить нам взяти військовослужбовців за контрактом, підготувати цих військовослужбовців, і до вересня замінити всіх, хто вислужив встановлені терміни а також тих, хто прийшов по частковій мобілізації. Це вже затверджено керівництвом держави і дозволить нам тримати Збройні Сили України на досить високому рівні бойової готовності, - наголосив генерал-полковник Михайло Коваль.

- Коли ми повністю перейдемо до конрактної армії – це буде майбутнє Збройних сил України, - підкреслив генерал-полковник Михайло Коваль.

Средневековье на Херсонщине
Ознакомиться с реконструкцией вещей быта, примерять доспехи и костюмы и даже выстрелить из средневекового лука можно в музее живой истории «Олешье»...
ab
rib
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net