На Херсонщині перевірять аптеки, розташовані в лікарнях,

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк дав вказівку міністру охорони здоров'я, провести перевірку аптек, розміщених у лікарнях і встановити їх власників.

Про це йшлось під час засідання Уряду, 23 квітня.

«У нас часто буває так, що головний лікар, він же власник аптеки в цій лікарні, і він же ставить ціну на 30-40% дорожче на медичні препарати, ніж сусідня аптека, яка за півкілометра від лікарні. Я думаю, що це недобре, коли фактично адміністративні керівники використовують своє адміністративне становище і роблять бізнес замість того, щоб лікувати хворих», - сказав А. Яценюк.

«МОЗ повинно провести детальну перевірку всіх лікарень, всіх медичних закладів на предмет того, на яких підставах в цих лікувальних закладах розташовані аптеки, хто є власниками цих аптек - нехай люди знають, і яким чином формується ціна», - звернувся А. Яценюк до очільника МОЗ.

Средневековье на Херсонщине
Ознакомиться с реконструкцией вещей быта, примерять доспехи и костюмы и даже выстрелить из средневекового лука можно в музее живой истории «Олешье»...
ab
rib
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net