Журналісти Росії та України працюють разом!

Журналісти Росії та України працюють разом!

Спілки журналістів Росії та України спільно реагуватимуть на скарги про порушення прав журналістів у Криму

Союз журналістів Росії, Національна спілка журналістів України та Незалежна медіа-профспілка започатковують гарячу лінію реагування на порушення прав журналістів у Криму.

Медіа-організації звертають увагу, що зараз у Криму багато українських та іноземних журналістів, але багато хто з них є фрілансерами, тому не можуть надати відповідні документи, які Кримський парламент вимагає для акредитації для роботи на референдумі. НСЖУ, НМПУ та СЖР наголошують, що міжнародна прес-карта МФЖ, посвідчення спілок та профспілок журналістів також дають право на збір інформації.

Голова Союзу журналістів Росії Всеволод Богданов закликає поважати права журналістів, а самих журналістів – не допускати спотворення фактів у матеріалах про події в Криму.

Журналісти можуть повідомляти про порушення їхніх прав, провокації та інші неправомірні дії представникам СЖР, НЖСУ та НМПУ.

Від Союзу журналістів Росії скарги прийматиме секретар СЖР Павло Гутіонов: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. та секретар СЖР, віце-президент Європейської федерації журналістів Надія Ажгіхіна: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Від НСЖУ та НМПУ – відповідальний секретар Незалежної медіа-профспілки Оксана Винничук: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , тел.: (050)356-57-58.

Служба інформації НСЖУ

Херсонцы в твиттере