Вілкул пропонує свою Концепцію для вирішення кримської проблеми

Розширення прав і повноважень регіонів - як фінансових, так економічних і гуманітарних – має бути враховано при розробці плану врегулювання конфлікту в Криму. Водночас ніхто не має права робити замах на територіальну цілісність України.

Про це написав екс-віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул на своїй сторінці в Facebook.

«Усі політичні сили, всі українці повинні об'єднатися навколо ідеї збереження Незалежної України в її територіальних кордонах! Влада негайно має представити план врегулювання конфлікту в Криму. Критично важливим рішенням має бути розширення прав і повноважень регіонів - як фінансових, так економічних і гуманітарних», - підкреслив Вілкул.

Україна різна, але для нас вона одна - вона наша Батьківщина, сказав він, нагадавши про вже наявні напрацювання для зміцнення міжрегіональної злагоди.

«Існує розроблена під моїм керівництвом в Кабміні Концепція розвитку місцевого самоврядування, яка пройшла обговорення в більш ніж 10 тисячах територіальних громад. З невеликими доопрацюваннями, що стосуються прискорення її реалізації, вона має бути прийнята і впроваджена на практиці. Це може бути аирішенням як для Криму, південного Сходу, так і для західних областей України», - вважає Вілкул.

Херсонские
Так херсонцы называют две автозаправочные станции на въезде в город со стороны Олешек. На фото один из "близнецов", второй, соответственно, находится напротив...
ab
rib
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net