У країні продовжується політична боротьба

Народний депутат Петро Порошенко каже, що і на Майдані, і в соцмережах його часто запитують, як він ставиться до презентованого складу Кабінету Міністрів України і чому він не очолив цей уряд.

"Можу сказати, що за будь-яких обставин я робив і робитиму все для України, не залежно, на якій посаді мені випаде працювати", — пише він на своїй сторінці.

Порошенко зізнається, що має чимало питань до представленого складу уряду, але водночас радий бачити у цьому переліку деяких людей, це — Павло Шеремета, Сергій Квіт, Володимир Гройсман та Андрій Парубій.

"Це — мої друзі. Вони завжди можуть розраховувати на мою підтримку. Взагалі я думаю, що підтримувати один одного нам не завадить. І декілька слів про те, чому мені не запропонували очолити уряд — в країні, на жаль, продовжується політична боротьба. А далі, додумайте самі..." — додав Порошенко.

24tv.ua

А зачем в Херсоне убирать снег?
Этим вопросом, судя по ситуации на дорогах города, не очень озабочены в мэрии Херсона: придёт весна - снег и так растает, так зачем сейчас его убирать...
Шаг Херсон
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net