Майданівці обіцяють перевірити, чи відповідатимуть члени нового уряду їхнім критеріям

Уряд України має бути сформований з професіоналів, які мають незаплямовану репутацію, а не з партійних функціонерів.

Про це йдеться у заяві "Кола довіри Майдану" - групи громадських активістів, які представляють Автомайдан, медиків, воїнів-афганців, "Правий сектор" тощо.

Серед авторів заяви - Сергій Поярков (Автомайдан), Ольга Богомолець (медик), Дмитро Ярош ("Правий сектор"), Олег Михнюк, Володимир В'ятрович (історик), Руслана Лижичко (активістка Євромайдану, співачка), Святослав Вакарчук (співкак, лідер гурту "Океан Ельзи") та інші, повідомляє Радіо Свобода.

За вимогами Майдану, членами Кабінету Міністрів не можуть бути особи, що входять до списку ста найбагатших людей країни, керівники органів виконавчої влади та співробітники Адміністрації Президента, які працювали на посадах з 2010 року.

Досвід роботи кандидата в галузі має бути щонайменше сім років, п'ять з яких на керівній посаді. Утім, ця вимога не поширюється на силові відомства - МВС, Міністерство оборони, Службу безпеки.

Претенденти на міністерські посади мають пройти перевірку на непричетність до порушень прав людини і відсутність інформації про корупцію.

"Ми перевіримо за цими критеріями кожного конкретного кандидата, якого запропонує нова парламентська більшість, і доповімо про результати. Кожен член уряду повинен отримати схвалення Майдану", - підкреслюється в документі.

При цьому зазначається, що самі учасники Кола довіри Майдану на керівні посади не претендують, ідеться в заяві.

Херсонские
Так херсонцы называют две автозаправочные станции на въезде в город со стороны Олешек. На фото один из "близнецов", второй, соответственно, находится напротив...
ab
rib
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net