З сьогоднішнього дня херсонці будуть по-новому реєструвати нерухомість

Сьогодні набувають чинності нові правила реєстрації нерухомості, згідно з яким громадяни зможуть реєструвати нерухомість через пошту.

Як повідомляв голова Укрдержреєстру Дмитро Ворона, насамперед вдосконалена процедура надання послуг з реєстрації похідних прав. "Сьогодні є можливість реєструвати похідні права в окремому розділі нашого реєстру і вже немає необхідності реєструвати спочатку право власності, а потім, наприклад, право оренди", - сказав він.

Разом з тим, як розповів Ворона, удосконалено порядок реєстрації інвестиційної нерухомості, також значнозменшиться пакет документів для реєстрації новобудов.

"Раніше кожен громадянин, який інвестував в багатоквартирний житловий будинок, повинен був для реєстрації своєї квартири принести повний перелік документів на весь будинок. З 12 лютого приносити певний пакет документів на будівлю забудовники, а кожен громадянин буде надавати документи тільки окремо на свою квартиру", - розповів голова Укрдержреєстру.

Також, за словами Ворони, у громадян буде можливість реєструвати права на нерухомість з допомогою "Укрпошти".

Gazeta.ua

Херсонская ТЭЦ - путешествие в прошлое
Таким увидел "поставщика тепла" для Херсона фотохудожник: это даже не путешествие в прошлое, это скорее похоже на застывшее время с картинок Чернобыля...
ab
rib
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net