Реклама замінила українцям лікарів

У переважній більшості випадків жителі України лікуються «як бабка нашептала».

Про це заявила міністр охорони здоров?я України Раїса Богатирьова.

«Людина не йде до лікаря за порадою, їй не цікаво, - пояснила Богатирьова. - Вона дивиться телебачення, бачить, що може отримати пораду по телевізору, і в підсумку ми дійшли до того, що відсоток самолікування людей в Україні досяг 70%».

За її словами, така ситуація красномовно ілюструється і в грошовому вираженні. «З 20 млрд грн, на які сьогодні купуються препарати - і за рахунок людей, і за рахунок організацій, і за рахунок держави - тільки 4 млрд витрачаються на ті хвороби, які формують клас основних захворювань українців. Тобто люди купують те, що не впливає на основні захворювання», - нарекла міністр.

Нагадаємо, прес-конференція 4 лютого стала першим випадком спілкування Богатирьової за майже рік в міністерському кріслі.

Нагадаємо, також Богатирьова заявила, що її родичі не мають жодного стосунку до компанії «Фармстандарт-Біолік», вакцину якої називають причиною смерті 11 дітей, і подібні звинувачення - спроба дискредитувати її на посаді міністра.

Коментарі

Херсон в тумане
Херсонская осень сырая и туманная. Невольно возникают ассоциации с общей ситуацией в городе: вроде бы и дорога вперёд есть, но будущее весьма туманно...
ab
rib
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net