Херсонським посадовцям більше «не світять» закордонні відрядження за державний кошт?

Наприкінці 2013 року Кабінет Міністрів України затвердив документ, відповідно до якого протягом 2014 року діятиме заборона на закордонні відрядження для представників органів державної влади, які використовують кошти державного бюджету.

Відповідну постанову Кабмін прийняв для економного та раціонального використання коштів державного бюджету, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, підприємств, установ та організацій.

Заборона на закордонні поїздки діятиме до 1 січня 2015 року.

Заборона не розповсюджується на довготермінові відрядження дипломатичних працівників і поїздок делегацій та осіб, визначених актами Президента, Кабміну, головою Верховної Ради, Генеральним прокурором, главою Адміністрації Президента, Міністром МЗС, Міністром МВС, головою СБУ та головою Служби зовнішньої розвідки.

Також передбачено: «Забезпечувати мінімізацію витрат на службові відрядження шляхом оптимізації кількісного складу делегацій та строку їх перебування за кордоном, здешевлення витрат на оплату проїзду, наймання житла та інших витрат, пов'язаних з відрядженням».

На Херсонщине форсировали Днепр
За два часа украинские военные организовали 560-метровую понтонно-мостовую переправу через Днепр в районе села Львово Бериславского района на Херсонщине...
ab
rib
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net