Прокуратура знайшла порушення при наповненні місцевих бюджетів Скадовського району

Прокуратура знайшла порушення  при наповненні місцевих бюджетів Скадовського району

Прокуратурою Скадовського району перевірено дотримання вимог бюджетного та податкового законодавства районними органами Державної податкової служби та місцевого самоврядування, повідомляє прес-служба облпрокуратури.

В її ході виявлені порушення вимог чинного законодавства при наповненні місцевих бюджетів, зокрема щодо забезпечення стягнення плати за землю. Роботу із наповнення бюджетів організовано неефективно, та не забезпечено повного та своєчасного стягнення земельного податку та орендної плати за землю.

По Скадовському району наявна заборгованість із сплати земельного податку на суму майже 140 тис. грн., а борг по орендній платі за землю складає 135 тис.грн.

«Як результат роботи прокуратури району, внесено 7 подань та 10 службових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Лише за нашого втручання забезпечено стягнення понад 30% від заборгованості по земельному податку», - зауважив прокурор Скадовського району Кирило Ревін.

Роботу податкового органу і органів місцевого самоврядування на даному напрямку активізовано, триває робота по подальшому стягненню заборгованості.

Херсонцы в твиттере