Шахраї виманюють кошти на "ліквідацію катастрофічної ситуації в країні"

Кабінет міністрів попереджає про фальшивий указ президента України, в якому йдеться про збір фінансової допомоги для ліквідації наслідків подій", що відбуваються в країні.

Як повідомила прес-служба Кабміну, головам облдержадміністрацій, райдержадміністрацій, райрад, міськрад, селищних та сільських рад, підприємствам, організаціям і простим громадянам направляється фальшивка - нібито указ президента "Про заходи щодо ліквідації наслідків подій, які відбуваються в даний час в країні".

У прес-службі повідомляють, що фальшивка не схожа на справжній документ, зокрема, на нібито указі стоїть печатка Кабміну.

У фальшивому документі потрібно "у зв'язку з катастрофічною ситуацією, яка склалася в нашій країні... зібрати та надати фінансову допомогу для врегулювання даної ситуації". Потім вказані банківські реквізити для перерахування такої допомоги стоїть печатка Кабінету міністрів

Прес-служба Кабміну просить керівників і громадян бути пильними і не чинити "фінансову допомогу" шахраям.

Средневековье на Херсонщине
Ознакомиться с реконструкцией вещей быта, примерять доспехи и костюмы и даже выстрелить из средневекового лука можно в музее живой истории «Олешье»...
ab
rib
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net