Олександр Вілкул: «Моя громадянська позиція - відмова від насильства з будь-якого боку»

Олександр Вілкул: «Моя громадянська позиція - відмова від насильства з будь-якого боку»

Про це Олександр Вілкул сказав на зустрічі зі студентами та викладачами національного педагогічного університету імені Драгоманова. Він зазначив, що його принциповою позицією є відмова від насилля і засудження будь-якого його прояву.

«Моя громадянська позиція - відмова від насильства з будь-якого боку», - сказав Віце-прем'єр Олександр Вілкул. Він зазначив, що необхідно працювати, домовлятися про підписання Угоди і паралельно займатися практичною євроінтеграцією.

«Наприкінці листопада, на саміті у Вільнюсі, ми парафували договір з ЄС про «Відкрите небо». Завдяки цьому збільшиться кількість авіарейсів між країнами Євросоюзу і України та знизиться вартість перельотів. Ця дія? Так. Напередодні обговорював з Віце-прем'єром Словаччини Любомиром Важним практичну реалізацію проекту «Широка колія».

Цей проект дозволить створити транспортний залізничний коридор, що з'єднує Азію з Центральною Європою через територію Росії, України, Словаччини та Австрії. Наступного року уніфікуємо українські будівельні норми з євро-кодами. І можна буде будувати за європейськими проектами. Це реальні дії? Так», - сказав Олександр Вілкул.

«Ми йдемо шляхом євроінтеграції, - зазначив Віце-прем'єр. - І цей шлях повинен бути заснований на європейських цінностях, серед яких: толерантність, вміння вислухати один одного і знайти компромісне рішення. І це першочергове».

Олександр Вілкул

 

Херсонцы в твиттере