Технічні виші не можуть навчати перекладачів

Міністр освіти і науки наголосив на необхідності ретельнішого підходу до формування державного замовлення відповідно до профілю вищих навчальних закладів. Про це він заявив під час проведення Колегії МОН, в ході якої обговорювалися питання проведення вступної кампанії в 2014 році.

"Я думаю, що пропозицію профільності підтримують і роботодавці. Необхідно звернутися до Кабінету Міністрів, Міністерства економіки з пропозицією про дотримання закладами профільного державного замовлення", - зазначив міністр.

"Політехнічні вищі навчальні заклади не можуть готувати перекладачів, так само як аграрні - економістів та юристів", - наголосив Табачник.

Члени Колегії також підтримали пропозицію міністра освіти щодо обов'язкового врахування рівня цитування вищих навчальних закладів у наукометричних базах, у першу чергу, в міжнародних, як одного із критеріїв під час формування державного замовлення.

Освіта.ua

Кому в Херсоне на льду хорошо
На Херсонщине льдом сковало все неглубокие водоёмы - самое время для зимней рыбалки. Если для херсонских водителей лёд - это беда, то для рыбаков - радость...
Шаг Херсон
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net