Українці перестають боятися влади та відчувають до неї байдужість

Так, 41% українців у віці від 16 років вже не бояться влади та не мають до неї ніяких позитивних емоцій, йдеться в дослідженні GfK Ukraine.

У 27% українців негативні відчуття до влади з'явилися за останні чотири роки. Саме за цей час вони почали ненавидіти її та зневажати.

Крім того, третина виборців вважає, що вибори мають відбутися раніше терміну, вказаного в Конституції. Таких людей 35% суспільства. 42% згодні з тим, щоб вибори президента відбулися в 2015 році, як i заплановано. 24% респондентів не змогли висловити свою думку з цього приводу.

Ідея проведення дострокових виборів президента має більше прихильників у Києві (58%), західному та північному регіонах (55% та 49% відповідно). Мешканці східного (63%) та південного (55%) регіонів схиляються до виборів президента у 2015 році.

"Останніми роками громадяни майже повністю втратили позитивні почуття до влади. Їх змінила не агресія, а байдужість – українці готові активно протестувати лише для захисту особистих, а не громадянських прав", - пояснив заступник директора GfK Ukraine Гліб Вишлінський.

Нагадаємо, що більшість українців прагнуть в ЄС. Більше 40% українців хочуть вступити в ЄС, а 35% до Митного союзу.

ТСН

Средневековье на Херсонщине
Ознакомиться с реконструкцией вещей быта, примерять доспехи и костюмы и даже выстрелить из средневекового лука можно в музее живой истории «Олешье»...
ab
rib
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net