Українці перестають боятися влади та відчувають до неї байдужість

Українці перестають боятися влади та відчувають до неї байдужість

Так, 41% українців у віці від 16 років вже не бояться влади та не мають до неї ніяких позитивних емоцій, йдеться в дослідженні GfK Ukraine.

У 27% українців негативні відчуття до влади з'явилися за останні чотири роки. Саме за цей час вони почали ненавидіти її та зневажати.

Крім того, третина виборців вважає, що вибори мають відбутися раніше терміну, вказаного в Конституції. Таких людей 35% суспільства. 42% згодні з тим, щоб вибори президента відбулися в 2015 році, як i заплановано. 24% респондентів не змогли висловити свою думку з цього приводу.

Ідея проведення дострокових виборів президента має більше прихильників у Києві (58%), західному та північному регіонах (55% та 49% відповідно). Мешканці східного (63%) та південного (55%) регіонів схиляються до виборів президента у 2015 році.

"Останніми роками громадяни майже повністю втратили позитивні почуття до влади. Їх змінила не агресія, а байдужість – українці готові активно протестувати лише для захисту особистих, а не громадянських прав", - пояснив заступник директора GfK Ukraine Гліб Вишлінський.

Нагадаємо, що більшість українців прагнуть в ЄС. Більше 40% українців хочуть вступити в ЄС, а 35% до Митного союзу.

ТСН

Херсонцы в твиттере