Взимку херсонцям загрожують три різновиди грипу

Протягом епідемічного сезону 2013-2014 рр. в Україні можлива циркуляція трьох штамів збудників грипу.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров'я з посиланням на першого заступник голови Державної санітарно-епідемічної служби Олександра Кравчука.

За його словами, протягом епідемічного сезону 2013-2014 в Україні можлива циркуляція трьох штамів збудників грипу. Це A / California / 7 / 2009 (H1N1) - pdm09, A / H3N2 / Victoria / 361 / 2011b, B / Massachusetts / 2 / 2012.

У свою чергу начальник управління громадського здоров'я МОЗ України Алла Григоренко заявила, що для протидії виникнення пандемії грипу уже розроблений чіткий алгоритм дій як на місцевих, так і на державному рівнях.

За словами ж гендиректора ДП "Державний експертний центр МОЗ України" Олени Нагорної, в Україні зареєстровано 12 типів різних вакцин для протидії грипу та ГРВІ.

У Держлікслужбі заявляють, що на складах вітчизняних виробників на даний момент знаходиться 6,5 млн. упаковок лікарських засобів проти ГРВІ, а до кінця року їх кількість збільшиться ще на 20 млн.

За даними МОЗ, наразі динаміка захворюваності на грип та ГРВІ знаходиться у межах норми і в жодному з міст України загрози переходу епідемічного порогу не існує.

Українська правда

На Херсонщине гуляют кони
Разных коней можно встретить в Цюрупинском лесу под Олешками - и живых и железных. Каждый из них по-своему красив - и скакун Джейкоб и Land Cruiser 200...
ab
rib
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net