В'язням дозволили користуватися мобілками

В'язням дозволили користуватися мобілками

Відповідний закон «Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо порядку та умов відбування покарання» Президент України підписав сьогодні.

Про це «Коментарям» повідомили в прес-службі глави держави.

Так, відповідно до закону, засуджені до обмеження волі або позбавлення волі, що перебувають на дільницях соціальної реабілітації, можуть мати при собі мобільні телефони та аксесуари до них. Також телефонні розмови дозволені засудженим, які перебувають у дисциплінарних ізоляторах, карцерах або переведених в приміщення камерного типу у виховних цілях.

Разом з тим користуватися телефонним зв?язком засуджені можуть тільки у виняткових випадках, зокрема, у разі смерті або тяжкої хвороби близького родича, стихійного лиха, що спричинило значну матеріальну шкоду засудженому або його сім?ї.

Крім того , закон передбачається можливість переведення засуджених до довічного ув?язнення, відсиділи 20 років у приміщеннях камерного типу, в звичайні житлові приміщення колоній максимального рівня безпеки.

Також документ визначає порядок надання засудженим до обмеження волі тривалих побачень, зокрема, вони можуть вимагати позачергового тривалого побачення для реєстрації шлюбу.

Херсонцы в твиттере