В'язням дозволили користуватися мобілками

Відповідний закон «Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо порядку та умов відбування покарання» Президент України підписав сьогодні.

Про це «Коментарям» повідомили в прес-службі глави держави.

Так, відповідно до закону, засуджені до обмеження волі або позбавлення волі, що перебувають на дільницях соціальної реабілітації, можуть мати при собі мобільні телефони та аксесуари до них. Також телефонні розмови дозволені засудженим, які перебувають у дисциплінарних ізоляторах, карцерах або переведених в приміщення камерного типу у виховних цілях.

Разом з тим користуватися телефонним зв?язком засуджені можуть тільки у виняткових випадках, зокрема, у разі смерті або тяжкої хвороби близького родича, стихійного лиха, що спричинило значну матеріальну шкоду засудженому або його сім?ї.

Крім того , закон передбачається можливість переведення засуджених до довічного ув?язнення, відсиділи 20 років у приміщеннях камерного типу, в звичайні житлові приміщення колоній максимального рівня безпеки.

Також документ визначає порядок надання засудженим до обмеження волі тривалих побачень, зокрема, вони можуть вимагати позачергового тривалого побачення для реєстрації шлюбу.

Херсонские
Так херсонцы называют две автозаправочные станции на въезде в город со стороны Олешек. На фото один из "близнецов", второй, соответственно, находится напротив...
ab
rib
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net