Кожен другий українець вживає алкоголь

Кожен другий українець вживає алкоголь

Кожен другий житель України п'є алкогольні напої, ніколи не вживали спиртне тільки третина населення. Про це повідомив соціолог компанії Research & Branding Group Євген Копатько, повідомляє УНІАН.

"Кожен другий житель України (51%) на даний час вживає алкогольні напої, а ще 15% українців не вживають алкоголь зараз, але раніше вживали. Ніколи не вживали алкогольні напої третина жителів країни (34%)", - заявив експерт.

Крім того, він повідомив, що третина українців, які п'ють алкоголь, роблять це два-три рази на місяць (31%) або рідше, ніж раз на місяць (29%), кожен п'ятий, – приблизно раз на місяць (21%), а ще 16% респондентів п'ють спиртне кілька разів на тиждень.

При цьому, згідно з дослідженням, чоловіки вживають частіше, ніж жінки. Зокрема, 22% опитаних представників сильної статі заявили, що п'ють кілька разів на тиждень, 39% - два-три рази на місяць, 18% - раз на місяць, 17% - рідше одного разу на місяць.

Жінки, як правило, вживають алкоголь рідше разу на місяць (44%), раз на місяць (22%), і лише 7% розповіли, що п'ють спиртне кілька разів на тиждень.

Найчастіше жителі України пробують алкоголь у віці 16-18 років (42%), кожен п'ятий, хто вживає спиртне, вперше попробував його у віці 19-ти – 21-го року (21%), 16% - у віці 14-15 років і 14% - у дорослому віці старшому за 21 рік.

Основними причинами вживання спиртного є розпивання з приводу і під час свят – 71%, для зняття стресу – 29% і за компанію.

Херсонцы в твиттере