Штрафувати за сміття будуть жорсткіше

Депутати запропонували посилити відповідальність за порушення вимог щодо поводження з відходами.

Зокрема, ініціюється введення нового виду санкцій у розмірі до 1700 грн за відмову від укладення договору на роздільний збір побутового сміття або звалювання снігу у несанкціонованих місцях, а також за порушення правил утримання тварин, пише Коммерсант-Україна.

Відповідно до законопроекту N3236, підвищені штрафи будуть стягуватися за викид сміття не тільки на території населених пунктів, а й у лісах, на водних об'єктах, на смузі відведення автомобільних шляхів.

За забруднення води громадяни замість 3-7 неоподатковуваних мінімумів ( НМ ; 51-119 грн) заплатять 20-80 НМ ( 340-1360 грн), а посадові особи, які дозволили введення в експлуатацію підприємств без споруд, що запобігають забрудненню, - 50-100 НМ (850-1700 грн ; зараз 85-136 грн).

Такий же розмір санкцій загрожує тим, хто викидає сміття в лісах, а також за нові види порушень: звалювання снігу у несанкціонованих місцях чи на смузі відведення автомобільних доріг, невиконання обов'язків по збору екскрементів собак і котів.

Крім того, законопроект передбачає зобов'язання фізичних осіб, зокрема, які живуть у сільській місцевості та в приватному секторі, укладати договори на послуги з вивезення побутових відходів, а також впровадити процес роздільного збору сміття. Порушення вимог законодавства з роздільного збору сміття обійдеться громадянам максимум в 1360 грн, посадовим особам та суб'єктам підприємницької діяльності - в 1700 грн.

Херсонские
Так херсонцы называют две автозаправочные станции на въезде в город со стороны Олешек. На фото один из "близнецов", второй, соответственно, находится напротив...
ab
rib
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net