За затримку зарплат - кримінальна справа

Кабінет Міністрів може ухвалити кадрові рішення щодо чиновників, які допустили збільшення заборгованості з виплат заробітних плат.

Про це сказав перший віце-прем'єр Сергій Арбузов на селекторній нараді з питань погашення заборгованості із заробітної плати, внесків до Пенсійного фонду та легалізації зайнятості.

"Я вважаю, що окремі органи виконавчої влади допустили збільшення заборгованості... Це неприпустимо. Хочу відразу вам сказати, що на найближчих засіданнях уряду ми розглянемо ситуацію, і не виключаю, що будуть прийняті відповідні кадрові рішення. Умовляти погашати зарплати більше ніхто нікого не буде", - підкреслив він.

За його словами, за березень-серпень зменшилася кількість заборгованості по зарплатах приблизно на 143 мільйони гривень.

Арбузов зазначив, що позиція уряду полягає в тому, що всі керівники, що допускають борги із зарплат, повинні нести кримінальну відповідальність.

Українська правда

Херсонские городские грибы
Иногда грибы можно встретить в Херсоне прямо посреди города. На вид они очень даже красивы, вот только кушать эти "городские грибы" категорически не рекомендуется...
ab
rib
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net