Скільки буде тривати "дерибан" земель у селищі Брилівка?

З таким питання, поки що - до журналістів, звернувся депутат Виноградівської ОТГ Сливка В.І., який пояснив представникам ЗМІ наступне:

На минулій сесії Виноградівської ОТГ Олешківського району розглядалося питання щодо надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою, щодо поділу земельної ділянки площею 0.1537 га у селищі Брилівка за адресою: вул. Садова, 1, на дві земельні ділянки 0.15 га та 0,0037 га. Це рішення не підтримали депутати...

Тепер, ознайомившись з питаннями, які будуть розглядатися на наступній сесії Виноградівської сільської ради, що відбудеться 5 червня цього року, я був м'яко кажучи здивований, що цей проект знову буде розглядатися...

 

По перше, мене дивує чому ініціатором виділення цієї земельної ділянки є в.о. старости селища Брилівка Медведєва І.Г. , я розумію, що ця земельна ділянка виділяється її кумі, але вона навіть не звертається із заявою про її виділення то чи не є це корупційним діянням&

По друге земельна ділянка є більшою за норми, по яким її можливо отримати безоплатно тому й постало питання в цій оборудці щодо її поділу на дві частини.

По третє до мене, як до депутата постійно звертаються жителі нашого селищі, що Виноградівська сільська рада не надає їм допомоги, останній приклад, про таку допомогу прохав АТОшник для поховання його батька, але секретар ради відмовила в її наданні зіславшись на порожній бюджет.

Так звідки з'являться гроші в бюджеті, якщо землю під обслуговування об'єктів торгівлі роздавати безоплатно своїм кумам та родичам?

Я в котре наголошую, що це земельна ділянка під об'єктом торгівлі і має бути викуплена за гроші, а не отримана безоплатно, оскільки фактично об'єкт нерухомості, який розташований на цій ділянці приносить прибуток.

Мене дивує і той факт чому інші підприємці під аналогічними об'єктами торгівлі були змушені здійснити викуп цих ділянок?

Ще раз нагадаю, що з першого разу цей проект рішення, про розробку проекту землеустрою, не набрав необхідної кількості голосів і навіть сільський голова Шматенко С.В. був проти такого дерибану.

Постає питання, якщо голова ОТГ був проти цього проекту рішення то чому він знову виноситься на сесію? Може про цей дерибан вже й з Шматенком С.В. домовилися?

Думаю найближчим часом все стане відомо. Але ж обіцяю що я завжди буду проти дерибану земельних ділянок і у разі прийняття рішення ради з цього питання буду звертатися до правоохоронних органів!

Депутат Виноградівської ОТГ
Сливка В.І.

Копія документу надана Сливкою В.І.

Херсонцы в твиттере