Недбайливих херсонських батьків позбавлятимуть допомоги на дітей?

Недбайливих херсонських батьків позбавлятимуть допомоги на дітей?

Пропонується ускладнити порядок призначення державної допомоги при народженні дитини.

Відповідний законопроект № 3205, копію якого мають в розпорядженні «Коментарі», зареєстрований у Верховній Раді. Автором документа є позафракційний Віктор Балога.

Він пропонує, щоб окрім свідоцтва про народження, надавали ще й довідку про забезпечення належних умов для повноцінного утримання та виховання раніше народжених дітей.

Також в документі передбачається, що перевірка дотримання батьками умов для повноцінного утримання та виховання своїх дітей проводиться органами соцзахисту. «Повноцінне утримання має включати в себе забезпечення необхідним житлом, одягом, харчуванням, регулярного відвідування середніх навчальних закладів, проведення регулярних медичних обстежень (лікування)» , - йдеться в документі.

На думку автора законопроекту, мета документа - сприяти сумлінному та постійному виконанню батьківських обов?язків щодо усіх своїх дітей. Крім того, нововведення сприятимуть зменшенню зловживання одержувачів державної допомоги при народженні дитини.

Як відомо, на сьогоднішній день розмір держдопомоги при народженні першої дитини становить 29 160 гривень, другої - 58 320 гривень, третьої та кожної наступної - 116 640 гривень.

Херсонцы в твиттере