Випускники херсонських ВУЗів з 1 січня 2014 р. отримуватимуть додаток до диплома європейського зразка

Уряд на засіданні 4 вересня 2013 р. прийняв постанову Кабміну "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1997 року № 1260". Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки (МОН).

Відповідною постановою затверджено зразок додатка до диплома європейського зразка (Diploma Supplement).

Зазначимо, що європейський додаток до диплому введений у вищих навчальних закладах на виконання зобов'язань України як країни-учасниці Болонського процесу. Додаток нового зразка буде обов'язковим документом для всіх дипломів про вищу освіту та надруковано російською та англійською мовами.

Метою нового освітнього документа є надання достатньої незалежної інформації для покращення міжнародної "прозорості" і справедливого академічного та професійного визнання кваліфікацій (дипломів, ступенів, сертифікатів тощо).

Diploma Supplement є одним з ключових документів Europass - узгодженої системи функціонування служби пошуку роботи і місця навчання в європейських країнах, а також єдиного формату супроводжують цей процес документів.

Новий додаток до диплома надає можливість об'єктивної оцінки кваліфікації (ступеня) освіти, здобутої випускником вищого навчального закладу. Він містить розширену інформацію про отриману кваліфікацію та навчальні досягнення випускника Вузу, необхідну для забезпечення міжнародної зрозумілості та визнання отриманого випускником диплома про вищу освіту.

Додаток до диплома є обов'язковим документом у переважній більшості країн Болонського процесу і видається разом із дипломом про вищу освіту. Більшість країн без цього додатка взагалі не визнають дипломи про вищу освіту.

Херсонские
Так херсонцы называют две автозаправочные станции на въезде в город со стороны Олешек. На фото один из "близнецов", второй, соответственно, находится напротив...
ab
rib
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net