Випускники херсонських ВУЗів з 1 січня 2014 р. отримуватимуть додаток до диплома європейського зразка

Випускники херсонських ВУЗів з 1 січня 2014 р. отримуватимуть додаток до диплома європейського зразка

Уряд на засіданні 4 вересня 2013 р. прийняв постанову Кабміну "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1997 року № 1260". Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки (МОН).

Відповідною постановою затверджено зразок додатка до диплома європейського зразка (Diploma Supplement).

Зазначимо, що європейський додаток до диплому введений у вищих навчальних закладах на виконання зобов'язань України як країни-учасниці Болонського процесу. Додаток нового зразка буде обов'язковим документом для всіх дипломів про вищу освіту та надруковано російською та англійською мовами.

Метою нового освітнього документа є надання достатньої незалежної інформації для покращення міжнародної "прозорості" і справедливого академічного та професійного визнання кваліфікацій (дипломів, ступенів, сертифікатів тощо).

Diploma Supplement є одним з ключових документів Europass - узгодженої системи функціонування служби пошуку роботи і місця навчання в європейських країнах, а також єдиного формату супроводжують цей процес документів.

Новий додаток до диплома надає можливість об'єктивної оцінки кваліфікації (ступеня) освіти, здобутої випускником вищого навчального закладу. Він містить розширену інформацію про отриману кваліфікацію та навчальні досягнення випускника Вузу, необхідну для забезпечення міжнародної зрозумілості та визнання отриманого випускником диплома про вищу освіту.

Додаток до диплома є обов'язковим документом у переважній більшості країн Болонського процесу і видається разом із дипломом про вищу освіту. Більшість країн без цього додатка взагалі не визнають дипломи про вищу освіту.

Херсонцы в твиттере