Аптеки змусять інформувати херсонців про дешеві ліки

Державна служба України з лікарських засобів пропонує зобов?язати аптеки інформувати громадян про наявність всіх аналогів того чи іншого лікарського препарату.

Як повідомили у Держлікслужбі, відповідний законопроект про внесення змін до Ліцензійних умов розміщений на веб-сайті МОЗ України для громадського обговорення.

Відповідно до зазначених змін, аптекарі під час продажу ліків будуть зобов?язані на вимогу споживача надавати повну інформацію про наявність в аптеці генеричних лікарських засобів зі схожим діючою речовиною, формою випуску та дозуванням.

«На сьогоднішній день така норма не є обов?язковою. Хоча, як відомо, кожна аптека має в наявності мінімум 5-6 аналогів лікарського препарату з однією і тією ж речовиною. Причому різниця у вартості може досягати 100 %, а в деяких випадках і більше» , - зазначили в Держслужбі.

Коментарі

Средневековье на Херсонщине
Ознакомиться с реконструкцией вещей быта, примерять доспехи и костюмы и даже выстрелить из средневекового лука можно в музее живой истории «Олешье»...
ab
rib
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net