Рада дозволила і надалі відбирати майно за комунальні борги

Верховна Рада України не підтримала в першому читанні проект закону про введення мораторію на примусову реалізацію майна громадян за борги за послуги ЖКГ.

Як передають «Коментарі», за відповідний законопроект № 1083 проголосувало всього 170 нардепів.

За документ проголосувало 7 «регіоналів» , 57 нардепів від «Батьківщини», 26 «ударівці», 32 «свободівці», 12 позафракційних та 31 комуніст.

Законопроект, запропонований опозиційними нардепами Андрієм Павловським, Юрієм Одарченком, Олександром Бригинцем, Володимиром Ар?євим, Дмитром Андрієвським та Юрієм Стецем, припускає введення мораторію на вилучення та примусову реалізацію майна, яке належить на правах приватної власності громадянам України, під час примусового виконання рішень судів зі стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги.

Мораторій не мав поширюватися на примусове стягнення коштів, які є на банківських рахунках боржника (крім рахунків, на які здійснюється виплата зарплат, пенсій та інших соціальних відрахувань, за умови, що залишок на таких рахунках не перевищує трьох мінімальних зарплат на день стягнення). Також мораторій не повинен був поширюватися на боржників, сукупний дохід яких разом з членами їхніх сімей, які проживають разом з ними, перевищує 100 мінімальних зарплат за рік станом на 1 січня року, в якому проводиться примусове виконання рішення суду.

Також законопроект, у разі його прийняття, припиняв процедури примусового стягнення майна, які були розпочаті до набрання чинності законом, а майно, вилучене, але не продане до набрання чинності закону, підлягає поверненню власникам протягом 10 днів з дня набрання чинності законом.

Херсон утопает в листве
Двоякое чувство вызывает такая картина: с одной стороны - восторг буйства красок природы, с другой - ощущение запущенности давно не убранного города...
ab
rib
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net