Кабмін скоротив термін дії водійських посвідчень

Кабінет Міністрів України зменшив термін дії національного водійського посвідчення на право керування транспортними засобами з 50 до 30 років.

Це закріплено постановою уряду №627 від 12 червня 2013 року "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України", пише Інтерфакс.

Документ також дозволяє складання іспитів, необхідних для отримання водійського посвідчення, в центрах Державтоінспекції незалежно від реєстрації за місцем проживання або перебування.

Крім цього, особам, позбавленим права керування транспортними засобами за керування у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, посвідчення водія повертається тільки після обов'язкового проходження позачергового медичного огляду та складання теоретичного і практичного іспитів.

Вилучені посвідчення водія зберігаються в центрі Державтоінспекції за місцем проживання особи, позбавленої права на керування транспортним засобом.

Постанова також регламентує діяльність філій установ із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів. При цьому в документі наголошується, що в разі, якщо таку діяльність здійснює філія, вона враховується в управліннях Державтоінспекції за її місцезнаходженням.

Як повідомлялося з посиланням на заступника начальника департаменту ДАІ МВС України Володимира Резнікова, ДАІ поки що не планує відновлювати видачу водійських посвідчень із чипами, але розробляє новий зразок посвідчень, який через певний час буде винесено на обговорення громадськості.

Він нагадав, що дію постанови, яка регламентувала видачу таких посвідчень, призупинено.

"За рахунок цього є можливість зменшити вартість цієї продукції. Приблизно на 60 грн такі посвідчення коштують менше, ніж продукція з чипом", - сказав він.

Резніков повідомляв, що наразі триває робота над тим, щоб такі бланки посвідчення водіїв виготовлялися на державному підприємстві "Поліграфкомбінат "Україна".

Херсонская ТЭЦ - путешествие в прошлое
Таким увидел "поставщика тепла" для Херсона фотохудожник: это даже не путешествие в прошлое, это скорее похоже на застывшее время с картинок Чернобыля...
ab
rib
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net