Де там той Уругвай?

Де там той Уругвай?

Ви знаєте де знаходиться Уругвай? А даремно, з 15 лютого, 2019 року між Україною і Уругваєм почав діяти безвізовий режим, про це повідомило посольство України в Аргентині, яке також виконує функцію уругвайського посольства.

Дарма, що долетіти тільки до Аргентини рейсовими літаками з однією, а то й двома пересадками вам коштуватиме щонайменше 1 – 1,2 тис. доларів, головне, що діючий президент може похвалитися, що ще однією країною яка готова прийняти українців без «будь-яких проблем» стало більше.

Українці, радійте, відтепер ви зможете перебувати на території цієї країни без візи протягом аж цілих 90 днів. Для безвізової поїздки потрібно мати всього лише дійсний паспорт громадянина України.

Уругвай став аж 87 країною, до яких громадяни України можуть їздити без візи.

І це ще не кінець, «радіти» слід і далі – 18 січня поточного року міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Україна домовляється про безвізовий режим або спрощення візового режиму з 22-ма країнами.

Даремно, що ви можете померти від голоду, але натомість ви можете пишатися тим, що ви можете без візи потрапити до країн, у які ви ніколи не зможете потрапити.

Сергій ОСОЛОДКІН

Херсонцы в твиттере