Незабаром в Україні може розпочатися будівельний «БУМ»

Спорудження житла індустріальним методом в Україні може розпочатися в недалекому майбутньому. Для цього в країні є необхідні виробничі потужності. Про це на прес-конференції в Укрінформі повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, повідомляє "Правда".

За його словами, в Україні є заводи, потужності яких здатні забезпечити спорудження близько 9 мільйонів метрів квадратних житла в рік саме індустріальним методом.

Міністр також поінформував, що при будівництві окремих кварталів доступного житла буде використовуватися саме індустріальний метод.

«Ми проаналізували стан 40 основних підприємств з виробництва залізобетонних конструкцій у регіонах України. Їх виробничі потужності завантажені в середньому на 36%.

Читайте також:А. Вилкул осчастливил 65 херсонских семей (Фото)

Тому наше завдання -активізувати хід технічного переоснащення підприємств будівельної індустрії - зазначив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

На Херсонщине форсировали Днепр
За два часа украинские военные организовали 560-метровую понтонно-мостовую переправу через Днепр в районе села Львово Бериславского района на Херсонщине...
ab
rib
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net