Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/07.2013/020813_26.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
Незабаром в Україні може розпочатися будівельний «БУМ»

Незабаром в Україні може розпочатися будівельний «БУМ»

Незабаром в Україні може розпочатися будівельний «БУМ»

Спорудження житла індустріальним методом в Україні може розпочатися в недалекому майбутньому. Для цього в країні є необхідні виробничі потужності. Про це на прес-конференції в Укрінформі повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, повідомляє "Правда".

За його словами, в Україні є заводи, потужності яких здатні забезпечити спорудження близько 9 мільйонів метрів квадратних житла в рік саме індустріальним методом.

Міністр також поінформував, що при будівництві окремих кварталів доступного житла буде використовуватися саме індустріальний метод.

«Ми проаналізували стан 40 основних підприємств з виробництва залізобетонних конструкцій у регіонах України. Їх виробничі потужності завантажені в середньому на 36%.

Читайте також:А. Вилкул осчастливил 65 херсонских семей (Фото)

Тому наше завдання -активізувати хід технічного переоснащення підприємств будівельної індустрії - зазначив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

Херсонцы в твиттере