Віталій Захарченко: “Новий КПК кардинально змінив систему кримінальної юстиції”

Новий Кримінальний процесуальний кодекс кардинально змінив систему кримінальної юстиції. Про це глава Міністерства внутрішніх справ Віталій Захарченко заявив під час засідання розширеної колегії відомства.

Глава МВС заявив, що питання надання міліцією вторинної правової допомоги затриманим громадянам перебуває на жорсткому контролі.

Віталій Захарченко також зазначив, що нормативно-правова база, якою керуються в роботі правоохоронці, зазнала змін. Він наголосив, що необхідно організувати навчання працівників, провести їх перепідготовку, а також забезпечити їх психологічну адаптацію до роботи за новими правилами.

У зв'язку з цим начальник Головного слідчого управління МВС України Василь Фаринник зупинився на основних нововведеннях, пов'язаних з роботою органів внутрішніх справ в умовах нового Кримінального процесуального кодексу.

Керівник ГСУ звернув увагу начальників регіональних органів внутрішніх справ, що з 1 січня почали свою діяльність Центри безоплатної вторинної правової допомоги.

– Це означає, що наразі повинно здійснюватися оперативне призначення адвоката затриманій особі, що є суттєвою допомогою слідчим під час розслідування, – зазначив Василь Фаринник.

Такі центри є в кожному регіоні. Між МВС та Мінюстом проводяться щоденні звірки, аби унеможливити випадки ненадання затриманим громадянам своєчасної вторинної правової допомоги. Контроль за організацією цієї роботи здійснює Кабінет Міністрів України.

Наша справка
Херсонський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Адреса: вул. Перекопська, 169, м. Херсон, 73036, Україна
Контактний телефон: 0891-20-00-81
Факс: 044/2480009 7712
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213103
Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Директор: Єлисєєва Марина Ігорівна

Херсонские городские грибы
Иногда грибы можно встретить в Херсоне прямо посреди города. На вид они очень даже красивы, вот только кушать эти "городские грибы" категорически не рекомендуется...
ab
rib
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net