Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/07.2013/040713_27.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
Дощі минули - на черзі спека

Дощі минули - на черзі спека

Дощі минули - на черзі спека

Від сьогодні в Україну знов повернулася спека. Про це УНН повідомила заступник начальника відділу метеопрогнозів Українського гідрометеорологічного центру Наталія Голеня.

"Температурний фон у найближчі три доби буде високим +… 27 +… 34 градуси тепла, на Півдні до +…35 градусів. Лише на Заході час від часу будуть проходити короткочасні грозові дощі і температурний фон буде дещо нижчий +… 24 +…30", - розповіла синоптик.

5-6 липня температура повітря становитиме +…27 +…33 градуси тепла на Півдні, Сході і Півночі, +…24 +… 29 градусів – на Заході.

У Києві температурний фон буде близьким +…30 градусів тепла. Опадів не очікується.

"До кінця цього тижня і на початку наступного погода буде переважно жаркою і сухою. На Заході погода дещо не стійка, буде трошки прохолодніше із короткочасними грозовими дощами", - уточнила Н. Голеня.

Херсонцы в твиттере