Рада спростила процедуру вiдведення земельних дiлянок

Рада спростила процедуру вiдведення земельних дiлянок

Верховна Рада вдосконалила процедуру вiдведення земельних дiлянок. За закон про внесення змiн до Земельного кодексу України та деяких законодавчих актiв у сферi земельних вiдносин, що стосуються спрощення процедури вiдведення земельних дiлянок, у вiвторок проголосували 316 народних депутатiв.

Закон вводить правила, згiдно з якими узгодження документацiї для оформлення вiдведення земельних дiлянок i внесення вiдомостей про земельнi дiлянки до Державного земельного кадастру мають здiйснювати органи, якi функцiонують за мiсцем розташування таких дiлянок.

У законi передбачається, що узгодження проектiв вiдведення земельних дiлянок на мiсцевому рiвнi має здiйснюватися за мiсцем розташування земельних дiлянок. При цьому, як наголошується в пояснювальнiй записцi, закон не порушує прав вiдповiдних центральних органiв виконавчої влади на створення територiальних органiв, а лише вказує на те, що в разi створення цих органiв останнi мають здiйснювати певнi повноваження.

Закон також забороняє органам, у яких узгоджується документацiя, вимагати проведення будь-яких дослiджень, експертиз та iнших робiт.

Інтерфакс-Україна

Херсонцы в твиттере