Херсонським дорогам встановлять «термін придатності»?

Міністерство інфраструктури України пропонує чітко закріпити в будівельних нормах гарантійні терміни служби автомобільних доріг. Про це заявив глава міністерства Володимир Козак, виступаючи у Верховній Раді в п'ятницю, 21 червня.

"Для підвищення якості будівництва доріг запропоновано внести зміни в державні будівельні норми, де чітко визначити гарантії: для земляного полотна - не менше 10 років, для мостів і шляхопроводів - не менше 10 років, для дорожнього покриття не менше трьох років", - сказав міністр.

За його словами, також планується ввести фінансову відповідальність підрядника за неякісне виконання робіт.

"З питання підвищення якості ми активно співпрацюємо зі Світовим банком, є попередня домовленість щодо проведення інжиніринговою компанією зі світовим досвідом аудиту системи контролю якості виконання дорожніх робіт в "Укравтодорі", додав Козак.

Як повідомлялося, Україна має намір посилити відповідальність за порушення правил проїзду великогабаритного транспорту і перевищення його допустимої ваги.

Інтерфакс-Україна

Застывшая флотилия Херсона
Эти причалы так глубоко вмёрзли в Днепр под Херсоном, что кажется - уже никогда не освободят из зимнего плена застывшую флотилию Херсона ....
Шаг Херсон
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net