В’ячеслав Павлів: «Чужу думку слід поважати, це ознака цивілізованості»

Свою думку щодо подій 18 травня у столиці висловив Віце-Президент «Української федерації професіоналів безпеки» В'ячеслав Павлів:
– Вся країна з напруженням слідкувала за розвитком подій у День Європи в Києві. Велике значення мав той факт, чи вдасться мирно провести мітинги різнополярних політичних сил на досить невеликій території.

На жаль, не обійшлося без провокацій. Проте чи не найбільш вражаючою для мене стала ситуація навколо бронеавтомобіля. Через свій невдалий жарт люди ледве серйозно не постраждали. Про матеріальну сторону цього інциденту – збитки від пошкодження техніки – я навіть не кажу, оскільки людське життя важливіше за залізо.

Я вважаю: хай би хто як не ставився до своїх політичних опонентів, але до їхнього права на висловлення своєї позиції потрібно ставитися з повагою. Це ознака цивілізованості.

Укрінформ

А зачем в Херсоне убирать снег?
Этим вопросом, судя по ситуации на дорогах города, не очень озабочены в мэрии Херсона: придёт весна - снег и так растает, так зачем сейчас его убирать...
Шаг Херсон
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net