З листопада херсонці за візи до Єгипту платитимуть на $10 більше

Міністерство туризму Єгипту ухвалило постанову про збільшення вартості в'їзної візи для туристів, які прибуватимуть до країни, з 15 до 25 доларів.

«Кабінетом міністрів країни вже прийнято указ про підвищення до 25 доларів вартості туристичної візи, яку можна отримати в аеропорту, прилетівши до Єгипту», - пояснили в Департаменті туризму єгипетського диппредставництва.

Ця постанова набуде чинності 1 листопада нинішнього року.

Як з'ясувалося, єгипетський уряд мотивував рішення про підвищення візових зборів необхідністю уніфікації політики видачі в'їзних документів як за межами країни, так і безпосередньо на кордоні Єгипту. Проте раніше міністр туризму Єгипту Хішам Заазуа попереджав, що вартість віз для туристів буде збільшена, якщо єгипетський кабінет міністрів піде на зниження державних дотацій на паливо, яке використовується також і підприємствами туристичного сектора країни.

«РІА Новини»

Будущие корабелы Херсона
Есть надежда, что Херсон сохранит славу города корабелов, пока есть у нас мальчишки, готовые бултыхаться в холодной уже воде ради испытаний своих конструкций...
ab
rib
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net